דף הבית >> מיסים >> מס הכנסה >> גילוי מרצון

      בהלול יוחנן, עו"ד
מתמחה במיסים, החל דרכו כמפקח מס ורכז ברשות מס הכנסה פקיד שומה 4 ת"א  ,שימש מנהל בכיר במחלקת המס של משרד בריטמן אלמגור  (דלויט) , ומשרד קסירר  (ארתור אנדרסן), ניהל את  מחלקת המס של משרד רו"ח שיף, הזנפרץ ושות',  מרצה באוניברסיטת ת"א בפקולטה לניהול .
 משנת 2006 מנהל משרד עצמאי,  משמש כיועץ המסים  הראשי של קבוצת בנק מזרחי – טפחות נותן שרות לחברות ציבוריות ופרטיות מהמובילות במשק ,בניהם רשות שדות התעופה , מגדל חברה לביטוח ועוד..  יועץ מיסוי לקרנות נאמנות ,מטפל  מיזוגיים ורכישות ,  שינויי מבנה , שומות מס ומייצג במס שבח ומס ערך מוסף ובתי משפט .  
  

הליך גילוי מרצון 

רשות המיסים פרסמה לאחרונה נוהל גילוי מרצון על הכנסות של תושבי ישראל שהופקו בחו"ל ,בהתאם לנוהל תושבי ישראל אשר יש להם הכנסות מפיקדונות, ניירות ערך, שכר דירה , ונכסים אחרים , ואשר לא יצהירו על הכנסותיהם בישראל יוכלו ע"פ הנוהל לדווח על הכנסותיהם בישראל בהליך כפי שנקבע  ויוכלו להיות  פטורים  מריבית ומקנסות ובנוסף לא יינקט נגדם כל הליך פלילי יצוין כי ניתן לפנות תחילה  באופן אנונימי ורק לאחר שתתברר חבות המס יוכל הנישום לבחור האם לתת את פרטיו המלאים ולאמץ את הסדר המס שנקבע לגביו , תוקפו של הנוהל 27/9/2012 .
חשוב להזכיר כי לאחרונה מקיימת רשות המיסים שיתוף פעולה עם רשות מיסים בחו"ל עמם חתומה מדינת ישראל על אמנות מס לפיהם ישנה העברת מידע הדדית שמטרתה תפיסת מעלימים מס והון שחור .
משרדנו מתמחה בטיפול מול רשות המס ע"פ הנוהל , לקוחותינו  יוכלו לברר את חבות המס תוך הגעה להסדר עם שלטונות המס באנונימיות ורק לאחר שיבחרו לאמץ את ההסדר שהושג לגביהם ימסרו פרטיהם לרשות המס לצורך חתימה על ההסדר.

לשיחת יעוץ אישית עם עו"ד יוחנן בהלול - 052-3419313 או באמצעות הטופס ..
 
 


 
 
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים